КАРИБЫ

КУБА! Остров Свободы - горяч как ритм сальсы, элегантен как цветок орхидеи! Куба привлекательна круглый год. Туристы, прилетевшие на Кубе, заверяют, что видели рай своими глазами! Мексика - воплощение идеального туристического направления: отдых в этой стране не только оправдывает самые радужные ожидания путешественников, но и поражает неожиданными открытиями. Страна, история которой насчитывает три тысячелетия, может похвастаться потрясающим культурным и духовным наследием. Древние города могущественных цивилизаций (ацтеков, ольмеков и майя), яркая, самобытная культура, объединившая традиции многочисленных регионов страны, колониальные сокровища, великолепные пляжи, входящие в число лучших пляжей мира, пышная тропическая природа, оригинальная, получившая всемирную популярность кухня, туры на любой вкус - все это превращает Мексику в мечту любого туриста. Доминикана – страна райского климата, где лето длится круглый год. И это не метафора, ведь климат острова настолько мягок и приятен, что Колумб, высадившись после длительного плавания через Атлантику, решил, что попал в утерянный рай.

КУБА+МЕКСИКА!
LIG29

 

 ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТУР

«ПО СЛІДАМ ПІРАТІВ КАРИБСЬКОГО МОРЯ»  

 За одну поїздку відвідати 2 країни

  Різноманітна екскурсійна програма

 Тур на 12 ночей/13 днів

Дати турів: кожної середи.

 

Тур

Тип

харчування

Ціна

½ Dbl

По слідам піратів Карибського моря

FB

в Гавані

AI в Канкуні

 

1358 USD

 

 

 

 

 

 

1-й день:Гавана.Приліт в Гавану, трансфер в готель Гавани.

2-й день: Гавана. Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по Гавані, з відвідуванням найвизначніших місць аутентичної столиці: історичного центру Старої Гавани, Заводу з виготовлення Кубинського рому та площі Революції. Обід в місцевому ресторані. Вільний час в центрі Гавани. Трансфер у готель. Вечеря у готелі.

3-й день: Гавана-Віньялес-Гавана.Сніданок в готелі. Виїзд у долину Віньялес ,до самої західної  кубинської провінції, де вирощують більше ніж 70% табаку на Кубі, по дорозі можна насолодитись гарними пейзажами Сьєрра дел Росаріо. Відвідування табачної фабрики в місті Пінар-дель-Ріо для ознайомлення з процесом виробництва сигар. Відвідування індіанської печери з прогулянкою по підземній річці «Сан Висенте». Обід у місцевому кафе. Повернення в готель. Вечеря в готелі.  

4-й день: Гавана-Гуама-Гавана. Сніданок в готелі. Виїзд на півострів Запата. Зупинка в кафе «Фіеста Кампесіна»,відвідування парка Монтемар,крокодилової ферми,прогулянка на моторних катерах в Індійске поселення племені Таїно. Обід в ресторані. Трансфер у Гавану. Вечеря не включена.

5-й день: Гавана.Сніданок в готелі. Вільний день- по бажанню факультативні екскурсії. Вечеря не включена.

6-й день: Гавана (переліт в Канкун)Сніданок в готелі. Трансфер в а/п Гаваны, переліт в Канкун. Груповий трансфер в готель Канкуну.
7-12 дніКанкунВідпочинок на океані в готелі Канкуну.

13-й деньСніданок в готелі. Трансфер в аеропорт Канкуну.

У вартість тура включено: екскурсійна програма на Кубі з російськомовним гідом, проживання в готелі Гавани (5 ночей), проживання в готелі Канкуну на «все включено» (7 ночей), харчування на Кубі – по програмі, усі трансфери по програмі , страхування

Додатково сплачується: міжнародний авіапереліт, аеропортовий збір при вильоті з Куби (27 дол/чол.), віза на Кубу (30 дол/ чол)

       

 ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТУР

«КАРИБСЬКИЙ ТАНДЕМ  КУБА+ДОМІНІКАНА»  

 За одну поїздку відвідати 2 країни

 Відчути Карибський колорит 2х країн

 Різноманітна екскурсійна програма

 Тур на 12 ночей/13 днів  LIG29

Дати турів: кожної середи.

Готель

Тип

харчування

Ціна

½ Dbl

 

«Тур Карибський Тандем Куба+Домінікана»

 

BB

 

1365 USD

 

 

 

 

 

 

1-й день:Гавана.Приліт в Гавану,Трансфер в готель в Гавані,розміщення в готелі HB.

2-й день: Гавана. Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по Гавані, з відвідуванням найкрасивіших місць прекрасної столиці: історичного центру Старої Гавани, Заводу з виготовлення Кубинського рому та багато інших цікавих місць Гавани. Обід в місцевому ресторані. Вільний час в центрі Гавани. Трансфер у готель. Вечеря у готелі.

3-й день: Гавана-Віньялес-Гавана.Сніданок в готелі. Виїзд у долину Віньялес ,до самої західної  кубинської провінції,де вирощують більше ніж 70% табака на Кубі,по дорозі можна насолодитись гірськими пейзажами під назвою Сьєрра дел Росаріо. Відвідування табачної фабрики в місті Пінар-дель-Ріо для ознайомлення з процесом виробництва сигар. Відвідування індіанської печери  з прогулянкою по підземній річці «Сан Висенте». Обід у місцевому кафе. Повернення в готель. Вечеря в готелі.  

4-й день: Гавана-Гуама-Варадеро. Сніданок в готелі. Виїзд на півострів Запата. Зупинка в кафе «Фіеста Кампесіна»,відвідування парка Монтемар,крокодилової ферми,прогулянка на моторних катерах в Індійске поселення племені Таїно. Обід в ресторані. Трансфер у Гавану. Вечеря в готелі.

5-й день: Гавана.Сніданок в готелі. Сніданок в готелі. Вільний день- по бажанню факультативні екскурсії. Вечеря не включена.

6-й день:Гавана (переліт в Пунта Кану)Сніданок в готелі.Трансфер в а/п Гаваны для пересадки на рейс в аеропорт Санто Домінго. Після перельоту в Санто Домінго вас очікує індивідуальний трансфер в готель Пунта Кани.
7-12 дні – Домініканська республіка (Пунта Кана)Відпочинок на океані в готелі Пунта Кана на узбережжі Атлантичного океану.

13-й деньСніданок в готелі. Трансфер в аеропорт Пунта Кани.

У вартість туру включено: екскурсійна програма з російськомовним гідом, проживання в готелі у Гавані (5 ночей),проживання в готелі у Пунта Кані (7 ночей), харчування по программі тура, усі трансфери по программі , страхування

Додатково оплачується: міжнародні авіаперельоти ,збір в аеропорту при выльоті з Куби (27 дол з чол.), віза на Кубу (30 дол/ чол),туристична карта в Домініканській республіці (10дол/чол. при вїзді і 20 дол/чол при виїзді із країни )

           

Предлагаем Вашему вниманию индивидуальные туры
  на солнечную Кубу – это всегда рай, в какой бы раз Вы не отправились в эту замечательную страну...

LIG21 

   

на 7 ночей

Pullman dos Mares 3*

BB

от 171 EUR

Los Delfines 3*

AI

от 239 USD

Mercure Cuatro Palmas 3*+

AI

от 272 USD

Occidental Allegro Varadero 4*

AI

от 297 USD

Occidental Allegro Varadero 4*

AI

от 297 USD

Be Live Turquesa 4*

AI

от 305 USD

Стоимость указана с 01.09 за человека в номере DBL

В стоимость входит:

1.Проживание;

2. Выбранный план питания;

3.Медицинская страховка;

Дополнительно оплачивается:

1.Международный авиаперелет;

2.Трансфер;

3.Консульский сбор посольства Кубы;

4.Аэропортовый сбор при вылете - 25 конвертируемых песо (около 30 usd).  

 

Фотогалерея: